Izolus te gjitha llojet

Shitet nga: Izolusi 29 Mar 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm izolim te nxet dhe ftoht ne menyr profesjonale dhe me qmim te volitshem.Te gjitha objektet afariste dhe shtepijake
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim