JAP ME QERA SHTEPIN EXTRA MODERNE

Shitet nga: Syla 03 Gsh 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Jap me qera shtepin 300m2 ne lagjen Mati I – Rruga B. Shtepia ka 2 dhoma dite, 6 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 3 banjo, 4 ballkona…. Ka ngrohje qendrore individuale, uje dhe rryme 24 ore, sistem te alarmit, te kamerave, kopsht, garazhe dhe komplet e mobiluar. Qmimi esht 1500 Euro i diskutushem !...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim