JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE LAGJEN EMSHIR

Shitet nga: emshiri 03 Tet 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
JAP ME QIRA KATIN E 1 TE SHTEPIS NE PRISHTINE LAGJA EMSHIR 500M LARG SHKOLLES FILLORE 7MARSI.
SHTEPIA PERBHET NGA:
SALLONI
DHOMA E FJETJES
KUZHINA
BANJO
UJE DHE RRYM24H
INTERNET
PARKING.
JAP PER QIFTE SI DHE FAMILJAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim