Jap banesen me qera 150euro

Shitet nga: Fatmir 14 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Tek Xhamia e llapit
Sipërfaqe: 52 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera afer xhamis se llapit e emobiluar dhe me hyrje te veqant Per me shum info telefono !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim