Jap me qira katin e parë te shtëpisë në Prishtinë

Shitet nga: Ahmet 14 Pri 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet në Lagjjen ‘Velania”, te Varrezat e “Jahudive” Rruga duke shkuar për “Gërmi” kthehet për “Velani” kthesa e parë në anën e majtë shtëpijat e para në anën e majtë Rruga e dytë në anën e majtë “Rexhep Elmazi”p.n – Prishtinë, shtëpia e katërt në anën djathtë.
Kati i shtëpisë ka hyrje te veçante, posedon dy dhoma 4 x 4,5, korridori 3,10 x 3,10, banjë, shpajz, ballkon, ka telefon fiks, ka rrjetin për internet, orë të rrymës dy tarifore të veçantë, dhomat janë me tepia, ka elementet e kuzhinës, ka një dollapë për rroba, ka parking për veturë. Shtëpia ka qetësi absolute nuk ka banor tjerë përveç neve të cilët jetojnë në hyrje të veçantë.
Çmimi 100 € + komunalit ujin dhe mbeturinat i paguajmë së bashku.
Për informata mundeni me kontaktua në nr. të tel.mob. 044 671 2860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim