Jepet me Qera Shtepia Ekskluzive 300m² ne Tophane

Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet dhe Jepet me Qira Shtepia 320m², dy kateshe, ne Tophane shume afer Qendres. Shtepia eshte ne 4.50 ari vend, ka dy dyqane me qira te ndara nga shtepia, eshte e re dhe komplet e mobiluar extra. Ka oborr te rregulluar bukur, garazhen per dy vetura, uji 24 ore, rezervoarin per uje ne rast nevoje si dhe bunarin ne oborr, nxemjen qendrore etj.
Shtepia ka kete renditje hapesirash:
KATI I PARE
- sallon i madh, kuzhina, trapezaria, 1 dhome dite, banjo e madhe, toaleti
KATI I DYTE
- 1 apartman komplet, 2 dhoma te fjetjes, banjo, 4 ballkona
Preferohet per nderkombetar.
Çmimi i shitjes eshte 770.000 euro, i diskutushem.
Çmimi i qirase mujore eshte 1300 euro ne muaj.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim