Jepet me Qira Shtepia ne Dragodan

Shitet nga: Prishtina Real Estate 28 Mar 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Dragodan Afer Ambasades Kineze
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jepet me Qira Shtepia 600m2 Gjindet ne Dragodan Afer Ambasades "Kineze" - Esht e Mobiluar Eksluzive Kamer qdo dhom me Alarm Sigurimi i Lart. 2Rezervar Ujit ' ka dhe Gjenerator - QMIMI 4600 Euro per Muaj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim