Jepet me qera shtepia ne Qender,Tirane Rr.barikada

Shitet nga: Arif mehmetaj 08 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet ose jepet me qera shtepia ne qender te Tiranes Rr.barikadat . Shtepia eshte Shum e pershtatshme per Studenta per banim si dhe per biznes . Cmimi sipas marrveshjes
MOB+VIBER: +41788524687 +41787301184 VALA900:+377 44 252 219
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim