KËRKOJMË SHTEPIA PËR SHITJE DHE QIRADHËNJE

Shitet nga: Prona Net 03 Sht 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KËRKOJMË SHTEPIA PËR SHITJE DHE QIRADHËNJE


+377/ 44245454 (VIBER)


WWW.PRONA.NET
INFO@PRONA.NET
044245454
038248165
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim