KAT SHTËPIE ME QIRA

Shitet nga: Arben 18 Mar 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtëpia ka këtë rënditje
Kati i III -tretë
Sallon + kuzhina
2 Dhoma fjetje
2 ballkona
Banjo
Koridor
Oborr
Shtëpia i plotëson gjitha kushtet per banim
E mobiluar
Çiraja mujore : 200 euro + shpenzimet komunale rryme dhe uje
Mbeturinat dhe nxemja nuk paguhen
Shtëpia është kjo në foto
lëshohet per familjar
inof 044 760 094
VIBER + 377 44 760 094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim