KAT SHTËPIE ME QIRA

Shitet nga: Arben 07 Pri 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Ipet kati i parë i shtëpisë me qira,shtëpia gjendet në lagjen Bregu i diellit afer shkolles Fillore Iliria ( afer pumpes alb petrol )
Shtëpia ka qetësi absolute nuk ka banor tjerë përveq burrë dhe Grua të cilët jetojnë në katin e 3
Shtëpia ka këtë rënditje
Kati i I
Hyrje te veqant
2 dhoma fjetje
Sallon + kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
Oborr hapësir e madhe e rrethuar ,gjelbërim
Parking ( brenda dhe jasht )
Garazhd
Nxemje - po
Mbeturinat nuk paguhen
Çmimi – 200 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim