KAT SHTËPIE ME QIRA

Shitet nga: Arben 15 Pri 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Ipet shtëpia me qira në lagjen Bregu i Diellit afër shkollës fillore iliria,afër pumpës Alb Petroll
Shtëpia ka këtë rënditje
Kati i dytë
Dhomë fjetje
Dhomë dite
Trapezari
Kuzhinë
Banjo
Ballkon
Koridor
E mobiluar
Shtëpia është si në foto
Uji dhe mbeturinat nuk paguhen
Qiraja mujore 150 euro + rryma
Shtëpia lëshojhet prej 01.05.2015
info 044 760 094
Info Viber +37744760094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim