KATI I SHTEPIS ME QERA NE LAGJEN VELANIA

Shitet nga: lorik 15 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e qeras 60 mera katrore ne lagjen velania. Shtepia ka nje dhome gjumi sallon dhe kuzhine, koridor dhe banjo! Te gjitha te mobiluara dhe te gatshme per banim. Rryme uje dhe nxemje qendrore 24 ore!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim