KERKOJ BANES NE SHITJE NE QENDER

Shitet nga: Labi 12 Shk 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj BANES ne SHITJE. Banesa duhet te jet me 2 dhoma gjumi , sallon+kuzhin. Dhe te jet ne qytet si psh , ULPIAN,DARDANI,AFER FAKULLTETIT EKONOMIK etj.


Per me shume informata tel :049 346 777
049 447 435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim