Katë Shtepije me Qera rruges per Germi,

Shitet nga: Personi Kontaktues 10 Pri 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Katë Shtepije me Qera rruges per Germi, kati posedon 150m2, kati I, me 3 dhoma gjumi, extra i mobiluar, posedon oborr dhe parking te mjaftueshem per shfrytzim

çmimi 550 euro

web te peshku i artë: ID e produktit :74210
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim