Kat Shtepie me qira ne Prishtine

Shitet nga: arben 27 Qer 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Ipet kati i pare i shtepise me.qira shtepia ka kete renditje
Kati 1
2 dhoma gjumi
sallon + kuzhine
banjo
ballkon
koridor
Oborr
Kopsht
Parking brenda dhe jasht
Oborr i rrethuar
Uje pa nderprerje ( me rezervar)
Qetesi absolute ne lagje dhe brenda ne shtepi
Cmimi 200 euro + uje ,rryme
mbeturinat nuk paguhen
Keto jane foto e shtepis
info 044 760 094
Viber +377 44 760 094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim