Kati i Shtepis per Nderkombtar

Shitet nga: Lorik 15 Jan 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshojme katin e dyte te shtepis , per nderkombetar komplet e mobiluar .
Ndodhet ne Bregun e diellit , afer Universitetit Iliria

Per me shume shikoni fotot .
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 044344245 dhe 044573572
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim