Kati shtepis ipet me qira i mobiluar ne dragodan

Shitet nga: xhemajl 16 Gsh 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Kati i shtepise ipet me qira ne Dragodan uj dhe rryme 24 0re posedon 1sallon 3dhoma,kuzhine banjo dhe 2 ballkona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim