Kati shtepis ipet me qira i mobiluar ne dragodan

Shitet nga: xhemajl 20 Gsh 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Kati i shtepise ipet me qira ne dragodan i mobiluar uj dhe rryme 24 ore posedon 3 dhoma 1 sallon kuzhine,banjo dhe 2 ballkona gjindet nji rruge nen ambasada
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim