Kerkoj Shtepi me Qira ne Lagjen Nic

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 19 Krr 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj Shtepi me Lagje ne Lagjen Nic

Shtepia Kerkohet:

- Siperfaqe Normale ( jo te madhe )

- E mobiluar komplet

- Kerkohet per afatgjat

- Çmimi i volitshem

Shtepia kerkohet per Qift dhe nje femij

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim