Kerkoj shtepi per te ruajtur

Shitet nga: Muhamet 26 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj shtepi per te ruajtur ne PRishtine.Jemi familjare dhe besoj qe do te hasim ne mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim