Konvikt Per Student Tek FSI'ia

Shitet nga: Konvikti Studentave Prishtin 08 Tet 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ambineti i qet per banim dhe studim pran FSI'se
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim