Lëshohet Kopshti me qera ne Prishtine

Shitet nga: Sali 17 Shk 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qera kopshti për fëmijë, i cili është i kompletuar me të gjith inventarin. Kopshti gjindet në lagjen Mati 1, Rr. Shaqir Igrishta - afër banesave të Tregtis dhe Fitores. Kopshti është i lirë nga muaji Mars, po ashtu te gjithë ata të cilët dëshirojn ta shiqojn kopshtin, këtë mund ta bëjnë pas ores 18:00.
Të interesuarit mund të kontaktojn në numrin e telefonit: 044/221-991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim