Lëshohet kati I shtëpisë me qera ne Prishtine

Shitet nga: Besim Ramadani 02 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kati I shtëpisë ka:

Sallon
Kuzhine
2 dhoma gjumi
Shpajz
Banjo dhe wc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim