Lëshohet me qira Shtëpi 580m2 B.i Diellit.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 550 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet ose lëshohet me qira Shtëpi 580m2 në lagjen Bregu i Diellit.
Shtëpia gjendet në lagjen Bregu I Diellit, afër stacionit te fundit te autobusave 4, mbrapa objektit Princesha, është rrugë private.
Shtëpia ofron kushtet më të mira për banim si dhe ka një ndërtim luksoz.
Shtëpia ka këtë renditje
Kati përdhesë:
2. Garazha
1. Banjo
1. Kuzhinë verore
1. Dhomë
1. Dhomë kinema

Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo (njëra në dhomë gjumi)
1. Terasë

Shtëpia është ndërtuar me një shije të veçantë dhe luksoz.
Shtëpia ka Kamin (oxhak), panela solare për ngrohje të ujit, ngrohje qëndrore me rrymë dhe me naftë si dhe rezervuar uji.
Oborr i rregulluar mirë, grill dhe verandë.

Çmimi për shitje: 510,000€
Çmimi për qira: 4,000€

ID e shpalljes: 30034

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim