Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Marigona Reside

Shitet nga: Prishtina Estate 16 Gsh 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

870 EUR

Komuna: Prishtinë
Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Marigona Residence. Shtëpia është 174m2, + 40 m2 bodrum, dhe ka sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi, tri banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h, alarm, kamera, 3.1 Ari oborr,… etj. Per me shumë ju lutemi të na kontaktoni ne këta Nr, tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim