Lëshohet shtëpia me qira Lagja Marigona Residence

Shitet nga: Trim K. 07 Nën 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

830 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Marigona Residence
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qira shtëpine moderne të sapondërtuar në lagjen eksluzive Marigona Residence në Prishtinë në sipërfaqe prej 210m2 + 40m2 podrum.

Shtëpita i ka 3,5 dhoma (tri dhoma gjumi dhe salloni), tri banjo/WC, 2 kuzhina të kompletuara, si dhe podrumin prej 40m2 të shtruar me pllaka. Shtëpia ka sistemin me ngrohje me rrymë si dhe kaminin e kompletuar për ngrohje me dru. Shtëpia posedon edhe bunarin për furnizim me ujë për nevoja shtesë të banorëve.

Shtëpia është e mobiluar me mobilje të reja, si dhe është izoluar me një shtresë izoluese shtesë, përvec asaj të paraparë për efikasitet më të lartë për ngrohje/ftohje, dhe shpenzime më të ulëta. Shtëpia gjithashtu është e kompletuar me maqina të lamjes, terjes, si dhe frigoriferë e furrë nga firmat e njohura Bosch, Miele, dhe Ariston (në të dyja kuzhinat si dhe në të gjitha banjot).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim