Lëshohet shtepi me Qira në Lagjen Tasligje

Shitet nga: Immob. 19 Pri 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lëshohet shtepia me Qira në Lagjen Tasligje.
Shtepia ka 6 Ari toke dhe ka mbi 400m2 hapsirë.të shfrytzuar dhe tetë vende për Parking. Shtëpija është e Renovuar dhe e rregulluar me të gjitha paisjet e reja.

Tel. Kontakt.
044 208 444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim