Lëshoj nje kat te shtepise me qira

Shitet nga: Burim Gjonbalaj 02 Shk 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 62 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje kat te shtepise me qira shtepija ka sallon kuzhine dy dhoma gjumi shpajz koridor, banjo dhe hyrje te veqante kati eshte i ri sa i perket mobilieve eshte mesatarisht e mobiluar. Gjindet ne Matiqan tek stacioni i fundit .
Autobusi 3A eshte qdo 15 minuta si dhe shkolla fillore eshte afer po ashtu edhe ambulanca .
Cmimi eshte 130 euro
Nr tel shtese 044 869 024 ose 044 377 332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim