Lëshoj shtëpi me qira te lagjja Pejton perball O..

Shitet nga: Noar 23 Shk 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qira ne lagjen Pejton perball Oxford Studios , shum pak metra larg Hotel Grand.Shtepia eshte e mobiluar dhe e sapo renovuar qmimi eshte 280€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim