Lëshoj shtëpi me qira te lagjja Pejton perball O..

Shitet nga: Noar 03 Mar 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qira te lagjja Pejton perball Oxford studios pak metra larg Hotel Grand
Shtepia eshte e mobiluar dhe e sapo renovuar eshte shum komode per familjar apo studenta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim