Lëshoj shtëpi me qira te lagjja Pejton perball O..

Shitet nga: Noar 11 Mar 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qira ne lagjen pejton perball oxford studios pak metra larg Hotel Grand .Shtepi eshte e sapo renovuar dhe e mobiluar .Eshte shum komode per familjar dhe studenta qmimi 250euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim