Lëshoj shtëpi me qira te lagjja Pejton perball O..

Shitet nga: Noar 12 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qira te lagjaja Pejton perball oxfordit pak metra larg hotel grandit Shtepia eshte e mobiluar dhe e sapo renovuar Shum komode pre familjar dhe atudenta qmimi eshte 250euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim