Lëshoj shtëpi njëkatësh me qira

Shitet nga: jeton makolli 01 Pri 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia me hyrje te veqant me sallon dhe kuzhin te perbashker dy dhoma ni koridor dhe nje banjo te instaluar me uj dhe rrym ppagesa sipas marrveshjes .Ju mirpresim ne nr.044297221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim