Lëshoj shtëpinë me qera

Shitet nga: Lutfi Gashi 06 Pri 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qera ,shtepija ndodhet ne rrugen :"Lidhja e Prizrenit 95A" afer tregut te gjelbert.
Shtepija posedon :
Në perdhesë: Sallonin per qendrim ditor ,kuzhinen banjon dhe ballkonin
Ne Kat: ka 3 dhoma gjumi ,koridorin dhe ballkonin.
Ka nxemje qendrore me kamin i cili ka te instaluar edhe radiatoret nëpër të gjitha dhomat.
Shtepija eshte e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim