Lëshojmë me qera shtëpinë në lagj.Tasligje - NSH..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtëpia është e vendosur vetëm njëqind metra më lart Kishës Ortodokse në Taslixhe1 në Prishtinë dhe
dyqind metra nga Ambasada e Belgjikës.

Kjo shtëpi luksoze është vetëm 10 minuta larg më këmbë nga qendra e qytetit (Teatri Kombëtar).
Shtëpia dy kate me një garazh të madhe të përshtatshme për 3-4 makina.
Ajo ka pajisje të sigurisë së lartë ( alarm dhe kamera ) dhe është e rrethuar nga një gardh i gjatë me tela me gjemba në krye .
Shtëpia ka ngrohje qendrore , bojler kryesor me 24 / h ujë të nxehtë , dhe një rezervuar uji 1000 litra.

Shtëpia ka këtë rënditje:

- Një dhomë të mëdha për qendrim ditorë ( 11m x 5.5 milion ) të rregulluar bukur, me ndirqim adekuat dhe një kontrollit të klimës për ditët e nxehta të verës .
- Tre dhoma gjumi të mëdha , ku të tre-ja prej tyre kanë qasje në një ballkon me pamje të bukur të qytetit.
- Dy banjo , ku një prej tyre është prezent suite me dhoma gjumi master.
- Një tualet dhe lavaman ( vetëm) në korridor për mysafirët .
- Dhomë Lavanderi në bodrum.
- Një kopësht të vogël në oborrin e shtëpisë të përshtatshëm për relaksimeve pasditës.

Për informata më të hollsishme mos hezitoni të na kontaktorni.
Ju mirëpresim.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim