LEGALIZO SHTËPINË TËNDE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Home Legalizimi 18 Tet 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Selami Pulaha, Hyrja 2, 10000 Prishtinë
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Ne projektojmë dhe kompletojmë dokumentacionin e nevojshëm për legalizimin e objektit tuaj për të gjitha kategoritë e objekteve.

Ofrojmë KONSULTIME FALAS!

Kontakt:
Adresa: Selami Pulaha, Hyrja 2, 10000 Prishtinë, R. e Kosovës

Tel: 044 974 401
Email: legalizimi@yahoo.com
Web: www.legalizoje.com

Çmimi i volitshëm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim