LESHOHET LOKALI ME QIRA TE SHKOLLA FILLORE ELENA..

Shitet nga: fatos 27 Shk 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
LOKALI ESHTE NE QENDER TE PRISHTINE PERBALLE KA SHKOLLEN FILLORE ELENA GJIKA ,INSITUTIN PER MBROJTEN E MONUMETEVE KOMPLEKSE BIZNISORE
KA FLUKSE TE MADHE TE NJEREZEVE ..

QMIMI 130 EURO NE KETE QMIM PERFSHIHET UJI DHE BERLOGU QMIMI I FUNDIT..

VIB 049 89 89 67
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim