LESHOHET ME QERA SHTEPIA 900 M2 HOTEL PRISHTINA..

Shitet nga: SELAMEDIN BAJRAMI 24 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qera 750-900 m2 afer Hotel Prishtina ( afer Qytezez Pejton) ne Prishtine Cdo kat ka nga 115 m2 dhe leshohet ne vecanti .Katet te gjitha posedojne toalet E NDARA F/M, Shtepia posedon me salle per konferenca 115 m2 .
Ka edhe lokalin poshte afer rruges 115 m2 , e cila leshohet me qera per Kompani afariste per zyre .

Shtepia ka parking per 12 automjete , ka nxemje qendrore , e tera eshte e shtruar me parket kualitativ, cdo zyre

posedon aircondition.Deri me tani kane qene ODA e AVOKATEVE.Shtepija posedon shkallet emergjente dhe

eshte kater kateshe me basement.Cmimi sa me i lire i mundshem !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim