LESHOJ BANESE * SUPER LUXOZE * me QIRA te SLLOVE..

Shitet nga: JETONI 03 Tet 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESEN * SUPER - LUXOZE * me QIRA ne QENDER ** SLLOVENIA SPORTI ***
BANESA eshte NDERTIM i Ri dhe me MOBILJE MODERNE

Perbehet prej 3 x DHOMA :

1 x SALLON i MADH
1 x *** KLIMA ***
1 x TV - PLAZMA - LCD - FLAT
1 x INTERNET + KABLLOVIK
1 x KUZHINE te BUKUR dhe TOP - MODERNE me te Gjitha PAJISJET e DUHURA
1 x TREPEZARI
2 x DHOME e FJETJES
1 x BANJO me KADE
2 x BALLKONA
1 x NXEMJE QENDRORE me RRYME e BANESES.!!!

QMIMI = 350.- €

Per ma shume INFORMATA si dhe per ta VIZITUAR BANESEN, na KONTAKTONI permes TELEFONIT ne CDO KOHE.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327

************************************************************************************

***** E N G L I S H *****

**************************************************************************
FOR RENT *** FOR RENT *** FOR RENT *** FOR RENT *** FOR RENT ***

LUXURY and TOP - MODERN ** APARTMENT *** with 4 x ROOM'S *** FOR RENT.!!!

FLAT is in CENTER of PRISHTINA, near to SLLOVENIA SPORT, and near to tHE SWISS AMBASY ** in PRISHTINA ( PRISTINA ) KOSOVA ( REPUBLIC of KOSOVO ).

APARTMENTS is new construction, with NEW, MODERN and LUXURY FURNITURE.

Consists of 3 x ROOMS :

1 x The Large Living Room
1 x *** AIR CONDITION ***
1 x TV - FLAT
1 x KABEL - TV and INTERNET, with Posibility to Conect over both Providers IPKO or KUJTESA
1 x KITCHEN - complete with all the proper and Modern Equipment
1 x MACHINE - for washing Clothes
1 x bedroom - for ADULT
1 x bedroom - for children
1 x BATHROOM
1 x WATER - TANK - 24 HOUR WATER ***
1 x Storage
1 x Central Heating - with Electricity -

RENT Price: 350. - € Excl. Bills

For more information and to visit the FLAT, contact us by phone at any time.!

TONI : 044 - 738 214 or 049 - 844 327

*****************************************************************************
Banesa.Apartmane.Shtepija.Shtepia.Toka.Plac.Objekt.Afarist.Zyre.Lokal.Butik. Qender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran flat rent karrikatavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine ve..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim