LESHOJ OBJEKTIN ME QERA NE AKTASH 220+100m2

Shitet nga: M.M Prishtina 31 Tet 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera objekti prej 320m2 i cili perbehet prej 3 nivele dhe gjindet ne lagjen Aktash1, saktesisht mbrapa hipermarket "Intereminex" apo mbrapa ish restaurant "Rugova".

Niveli i pare: perbehet nga zyre dhe ka rreth 100m2
Niveli i dyte: perbehet nga nje hapsire e hapur rreth 110m2, banjo, ballkon
Niveli i trete: perbehet nga 3 dhoma, banjo, ballkon

Objekti po ashtu ka parking per 4 vetura, ka oborr prej 1.5 ari, nxjemje qendrore, shpajz prej 10m2, dhe eshte ndertim i ri.
Eshte shum i pershtatshem per qerdhe, zyre, spital privat po ashtu niveli 2.3 mund te perdoren edhe per banim.

Qmimi i volitshem
044/799-348; 045/413-633; 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim