LINA-Shitet Pllaci 2 ari në Velani Rr.Edmond Hox..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 04 Maj 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Parcella 2ari e cila gjendet në Velani në Rrugën Edmond Hoxha.
Parcella është pron e Shqiptarit dhe me dokumentacion në rregull.
Ka mundësi kompenzimi edhe me banes mbi 100m2.


Kontakti Agjensioni Lina

tel 044/106-626
044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim