LINA Shtëpia e mobiluar në Lagjen Janina

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 04 Maj 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia shumë e bukur dhe extra e mobiluar ku nuk i mungon as një send dhe nuk ka nevojë me investu asgjë.Shtëpia ka lokale ,garazhë dhe terasë të madhe.
Është e legalizuar dhe me dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni Lina

tel:044/106-626
dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim