Larje dhe lyrje

Shitet nga: Artoni 02 Shk 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Bejm larjen e kulmav dhe lyrjen sidhe larjen e fasadav dhe lyrjen te interesuarit munt të telefonoj dhe I dergojm foto se si bohet puna
QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim