Legalizo Ndertimin - www.legalizondertimin.com

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LegalizoNdertimin 22 Dhj 08:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Trajtimi i Legalizo Ndertimin pa Leje ka filluar!
Nese ke ndonje ndertim (shtepi, banese, lokal) pa leje, shfrytezo rastin legalizoje!
Regjistrimi eshte FALAS!
Ploteso FORMULARIN E REGJISTRIMIT dhe dorezoje ne Komunen tende.

5 Arsye pse duhet ta legalizosh ndertimin pa leje
1. Ndertimi juaj behet i ligjshem dhe i sigurt per banim.
2. Kaloni hapin e pare te regjistrimit te ndertimit tuaj ne kadaster
3. Ndertimi juaj mund te sherbeje si hipoteke per marrjen e kredise ne banke.
4. Komuna juaj do te planifikoje dhe ofroje sherbime te nevojshme perkatese
5. Siguroheni se ndertimi juaj nuk do te rrenohet.

Per me shume informacione shihni web faqen tone dhe meso se si mund te legalizoni objektin tuaj dhe te siguroheni se ai nuk do te shembet: www.facebook.com/LegalizoNdertimin
www.legalizondertimin.com

Ose kontaktoni ne numrat kontaktues:
Mobile: +377 45 465 345
Viber: +377 45 465 345
Whatsapp: +377 45 465 345
E-mail: legalizondertimin@hotmail.com

Legalizo Ndertimin

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim