Legalizo Ndertimin. Projektin me kompenzim.

Shitet nga: ARKITEKTI 21 Jan 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 1 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Pregatitjen e dokumentacionit te nevojshme per legalizim kategorin e Ia,Ib dhe II.

Kompenzim me ndonje Veture.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim