Leshohet Shtepia me Qera ne lagjen Veterrnik Mbr..

Shitet nga: Shtepia 14 Shk 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet Shtepia me Qera ne lagjen Veterrnik perball servisit Peugeot ,Mbrapa Spitalev

Shtepia osht ndertim i Ri

info:
Shtepia ka 2 kate plus përdhesa (Podrumi)
4 Dhoma te fjetjes secila me Ballkon
1 Sallon me kuzhine dhe Ballkon
3. Banjo
nxemja qendrore me naft dhe me dru
Uj 24 or pa nal kurr
Parking i veqant per vetur mrena oborrit të shtepis
Dera e hymjes e blindume
Hyrja e veqant nga podrumi
asfalti deri ne hymje te shtepis
siperfaqen e ka shum te mir
oborr dhe gjelbrim jashtzakonisht te mir
me nje fjal osht e pershtatshme dhe e gatshme per banim.

Shtepia Leshohet Per familjar ,Qifte apo nderkombetar.

Shtepia ka te perfunduar Kuzhinen komplet dhe 3 Banjot, dmth osht e pa mobiluar.

Qmimi sipas Marveshjes

informata të tjera:
Tel: 044167702 ose 045400013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim