Leshohet Shtepija Me Qira

Shitet nga: Altin 01 Sht 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu I Diellit Armend Daci
Sipërfaqe: 00 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj Shtepin Me Qira Ne Laxhen , Bregu i Diellit , Afer Postes Së Vogël.
-Shtepia ka 2 Dhoma Kuzhinen Banjon , Dhe ka komplet hyrjen e veqant , Eshte e pershtatshme per studenta-e Te punsuar ose Familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim