Leshohet Villa me qera ne Dardani

Shitet nga: Nasuf Zejnullahu 14 Mar 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia ka dy hyrje.
shtepia gjendet te shtepia e shendetit te Dardanis ball per ball me PTK.
Shtepia ka dy Salona
Shtepia ka 5 dhoma me ballkone
shtepia ka dy shpajza nji podrum si dhe oborr me nji sio per tre makina.
shtepia ka Tv ,internet ,tel.
Rrym dhe uje 24/7
Shtepia i plotson te gjitha kushtet per nji jete te mire.
Me kete shtepi mund te perdoret per cfardo vep...... si qerdhe. Agjenci. call center, kolegje,,
Qmimi eshte 1500 euro por edhe mund te diskutohet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim