Leshohet banesa me qira per zyre ose banim te Sl..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 04 Shk 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira per zyre ose banim te "Sllovenia Sport" ne rrugen "Agim Ramadani". Banesa eshte ne katin e dyte , ka 60m2 , ka nje dhome dite, kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe terase. Eshte shume e pershtatshme per cdo lloj veprimtarie biznesore.Banesa ka pamje edhe ne rrugen kryesore dhe mbrapa , ne te dy anet. Çmimi i qirase eshte 350 euro i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim